środa, 12 maja 2021

NASIONA - KAPUSTA WŁOSKA
Strony: 1 2
Kapusta Atlanta F1 Syngenta
Odmiana o okresie wegetacji 75-80 dni, atrakcyjnym żywo zielonym kolorze liści, główki kształtne, okrągłe, dorastające do 2 kg. Pozostawiona na polu długo nie pęka, przeznaczona na świeży rynek.

Kapusta Barbosa F1 Bejo Zaden NOWOŚĆ!
Odmiana bardzo plenna, jesienno zimowa o okresie wegetacji 135 dni. Wytwarza bardzo wysokiej jakości główki o pięknej wewn. strukturze, okryte kilkoma cienkimi liśćmi o masie 2 do 2,5 kg. Może pozostawać na polu w okresie dojrzałości zbiorczej przez długi okres czasu, bez obawy podgniwania. Wykazuje bardzo dobrą tolerancję na przymrozki.

Kapusta Cornalyn F1 Nickerson Zwaan
Odmiana CMS do bardzo długiego przechowywania. Intensywnie wybarwiona, pokryta grubą okrywą woskową. Polecana uprawa w dużym zagęszczeniu.

Kapusta Jocoma F1 Rijk Zwaan
Odmiana o okresie wegetacji ok. 100 dni, przeznaczona na świeży rynek, tolerancyjna na choroby grzybowe, główki kuliste i zwięzłe, można ją długo przetrzymać na polu.

Kapusta Melissa F1 Bejo Zaden
Odmiana o okresie wegetacji 80 dni, główki o masie 1,5 do 2,5 kg. Można ją uprawiać w ciągu całego sezonu, doskonała na sałatki.

Kapusta Miletta F1 Syngenta
Odmiana o okresie wegetacji 105-110 dni, główki zbite, dorastające do 2-2,5 kg. Liście mocno pofałdowane, odporna na zagniwanie główek od spodu, przeznaczona na świeży rynek i do przetwórstwa.

Kapusta Ottawa F1 Syngenta
Odmiana o okresie wegetacji 150-160 dni, przeznaczona do długiego przechowywania, liście silnie pokarbowane i woskowane, odporne na choroby, główki owalne o masie 1,5 do 2,5 kg.