środa, 12 maja 2021

NASIONA - KALAREPA
Kalarepa Cindy F1 Rijk Zwaan
Bardzo wczesna odmiana przeznaczona do uprawy w tunalech foliowych i pod płaskimi przykryciami. Charakteryzuje się bardzo szybkim wzrostem, tworzy ladne kuliste zgrubienia, jest łatwa w zbiorze i przygotowaniu do handlu.

Kalarepa Eder F1 Rijk Zwaan
Odmiana, która nadaje się do uprawy na lato i jesień. Tworzy ciemnozielone, wzniesione, zdrowe ulistnienie oraz zgrubienia o bardzo dobrej jakości. Przeznaczona na świeży rynek i dla przemysłu.

Kalarepa Kompliment F1 Bejo Zaden
Odmiana o szybkim wzroście i silnym ulistnieniu przeznaczony na świeży rynek oraz dla przemysłu do mrożenia. Okres wegetacji 64 dni.

Kalarepa Konmar F1 Bejo Zaden
Odmiana średniowczesna o pięknym, zdrowym ulistnieniu, główki mają kształt kulisty, lekko spłaszczony, brak tendencji do zdrewnień. Ma doskonały smak zarówno na świeżo jak i po zamrożeniu. Okres wegetacji 61 dni.

Kalarepa Korist F1 Bejo Zaden
Odmiana o okresie wegetacji 60 dni, o bardzo doskonałym słodkim smaku. Główki kuliste, lekko spłaszczone bez zdrewnień. Polecana do uprawy pod osłonami na zbiory wiosenne oraz dla przemysłu jesienią.

Kalarepa Kossak F1 Bejo Zaden
Długi okres wegetacji ok. 100 dni.Bardzo silny, bujny wzrost roślin.Bardzo duże kuliste główki dorastają do ok. 8 kg wagi.Doskonała odporność na zdrewnienia.Piękny biały kolor miąższu i wspaniały słodki smak.UWAGA:Polecamy nasadzenia w zagęszczeniu 40 tys. /ha. Ze zbiorów jesiennych główki można przechować przez kilka miesięcy.

Kalarepa Lahn F1 Rijk Zaden NOWOŚĆ!
Odmiana do uprawy letniej i jesiennej, dojrzewająco równomiernie w czasie, zgrubienia łatwe do czyszczenia i przygotowania do handlu.
Kalarepa Lech F1 Rijk Zaden NOWOŚĆ!
Odmiana średniowczesna przeznaczona do uprawy na zbiór wczesnoletni i jesienny dla przemysłu oraz na świeży rynek. Zgrubienia owalne, lekko spłaszczone o jasno groszkowym zabarwieniu. Odporne na stresowe warunki produkcji.