środa, 12 maja 2021

NASIONA - RZODKIEWKA SZKLARNIOWA
Rzodkiewka Jewella F1 Nickerson Zwaan NOWOŚĆ!
Odmiana polecana do uprawy pod osłonami Optymalne terminy siewu od 1 października do końca lutego Zgrubienie kuliste, z cienkim ogonkiem, intensywnie wybarwione Wnętrze śnieżnobiałe, bez tendencji do parcenia Ulistnienie krótkie, mocno osadzone- łatwy zbiór i pęczkowanie Wysoka odporność na Fusarium.

Rzodkiewka Rossella F1 Nickerson Zwaan NOWOŚĆ!
Odmiana polecana do uprawy pod osłonami w okresie późnojesiennym i wczesnowiosennym Optymalne terminy siewu od połowy września do końca października i wiosną od początku marca do połowy kwietnia Zgrubienia duże, intensywnie wybarwione, wyróżniające się idealną jakością wnętrza (śnieżnobiałe, bez tendencji do parcenia). Bardzo odporne na pękanie Ulistnienie średniej wielkości, mocno osadzone; bardzo łatwy zbiór i pęczkowanie Bardzo wysoka tolerancja na mączniaka.
Rzodkiewka Suntella F1 Nickerson Zwaan NOWOŚĆ!
Odmiana polecana do wysiewów od 1 marca do 15 września Zgrubienia kuliste, czerwone i błyszczące Liście mocno osadzone na zgrubieniu, idealne do pęczkowania Odmiana odporna na wysokie temperatury Wysoka tolerancja na Fusarium Odmiana polecana również do zbioru mechanicznego.

Rzodkiewka szklarniowa Donar F1 Syngenta
Szybkie tempo wiązania zgrubień. Tolerancyjna odmiana na niekorzystne warunki uprawy w okresie krótkiego dnia. Zgrubienia kuliste, karminowoczerwone, krótkie mocno osadzone liście. Miąższ biały bez tendencji do parcenia. Wysokie wyrównanie.
Rzodkiewka szklarniowa Rondar Syngenta
Kuliste zgrubienia o karminowoczerwonej barwie i idealnym białym miąższu. Krótkie, mocno osadzone liście. brak tendencji do pękania i parcenia. doskonała jakość i wyrównanie. Wysoki udział plonu handlowego. Odmiana standardowa.